Tişört Baskı

Tişört Baskısı


Flex flock Serigrafi ve Transfer Baskı Yöntemleri ile Hazırladığımız Tişörtleriniz İster Promosyon İster Personel

İsterseniz Kişiye Özel Tişört Baskı Çeşitleriyle Hizmetinizdeyiz.

    Üstelik Baskı Yaptırmak İstediğiniz Tişörtünüzü Getirin 10 Dakika İçinde Baskılı Olarak Siz Teslim Edelim.

    Üstelik Sadece 9 TL.den başlayan fiyatlarla

    Amacımız Tişört Satmak Değil Klişeleşmiş Tişört Baskı Yöntemlerinden Sizi Bambaşka Bir Boyuta Götürmek...

Flex ve Flock Baskı Nedir?

Flex ve Flock tüm plotterlar ile kesilebilen ve ısısal presler ile tekstil üzerine transfer edilebilen özel tekstil folyolarıdır. Flex düz yapıda, Flock ise kadifemsi ve tüylü görünümdedir.

Bu ürünler t-shirt başta olmak üzere tekstil baskılarında, formalara logo, isim ve numara baskısında, promosyon tekstilinde, çanta, şemsiye, çadır, branda, bayrak ve yelken gibi tekstil baskılarında yoğunlukla kullanılır.

Üstelik Flex ve Flock Baskılarda Yıpranma süresi Tişörtün Ömründen Çok Daha Uzundur. ( 40C 200 YIKAMA )

Süblime Baskı
Süblimasyon nedir? Sublimasyon Transfer Baskı nedir? Nasıl Yapılır?

Süblimasyon sözlük anlamı olarak katı bir maddenin ısı uygulamasıyla birlikte katı halden, sıvı hale dönüşmeden direk olarak gaz haline geçme olayıdır. (Kömürün yanarak duman olması gibi...) Dijital baskı boyalarıyla birlikte yapılan sublime yani transfer baskıdaki kimyasal reaksiyon bu şekilde meydana gelmektedir. Süblimasyon boya parçacıkları, süblimasyon boyası içerisinde mikro parçacıklar halinde katı halde bulunurlar. Süblimasyon boyası, dijital baskı makineler aracılığı ile transfer baskı kağıtları üzerine aktarılır. Transfer baskı kağıtları, baskı yapılmak istenilen yüzey üzerine konularak, transfer baskı makineleri ile birlikte önceden belirlenmiş sıcaklık altında preslendiğinde transfer kağıdı üzerinde bulunan mikro parçacıklar halindeki katı süblime boya parçacıkları gaz haline geçer (Baskı yapılan kumaş transfer baskı kağıdı üzerindeki boyayı içerisine hapseder, Böylelikle baskı gerçekleşmiş olur.) Eğer ortamda polyester molekülleri bulunuyorsa, gaz haline geçen boya polyester moleküllerini boyar. Baskı yapılacak yüzey polyester içermiyorsa gaz haline geçen boya havaya karışır. Buradan da anlaşılacağız üzere süblimasyon transfer yöntemiyle baskı yapılacak ürünlerin üzerinde polyester, polyamid molekülleri mutlaka olmalıdır. Aksi halde transfer sağlanamaz.
Baskı Yapılabilecek Malzemeler

Genel olarak spor ve dış giyimde polyester ve polyamid (likra, naylon) kumaşlara baskı için kullanılır. Spor giyimde ve dış giyimde karışık sentetik (min %60 sentetik fiber) kumaşlara baskı için kullanılır. Kayak bordları, rüzgar sörf bordları, su kayağı malzemeleri gibi spor malzemelerinin üretiminde plastik hammaddeli polyester maddeli yüzeylerde baskı için kullanılır. Tahta, seramik, cam gibi yüzeyleri polyester hammaddeli ve polyamid hammaddeli kaplama ile kaplanmış her türlü malzeme üzerine baskı için kullanılır.
Kullanım Alanları

Bayrak, spor tekstili, ev tekstili ve reklam sektöründe kullanılan kumaşların baskısı, Polyester kaplamalı metal, plastik, ahşap, seramik ve benzeri ürünlerin baskısı.

 
Süblimasyon Transfer Boyaları

Süblime - Transfer dijital baskı boyaları Polyester ve Polyamid kumaşlar, karışık sentetik kumaşlar (minimum % 60 polyester), kayak takımları, kayaklar ve kayak malzemeleri gibi sert plastik yüzeylerde kullanılır, ağaç, seramik ve cam gibi yüzeyi polyester ile kaplanmış yüzeylerde kullanılır. Süblimasyon - Transfer baskı boyalarımız piezo baskı kafası teknolojisine sahip makinelerde kullanılmak üzere yüksek nano teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

Transfer Baskı

Renkli Çıktı Alınan Transfer Kağıtları ile Yapılan Baskı Tekniğidir.

Açık Renk Kumaş ve Koyu Renk Kumaş Olmak Üzere Tüm Tekstil Ürünlerine Baskı Yapılabilmektedir.

Resim Galerisi

Ziyaretçiler

Ziyaretçiler
18101
Makaleler
14
Makale Görünüm Sayısı
27505

16 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İletişim

Address:
İnönü Caddesi No: 24 Gümbet - Bodrum
Tel:
(0252) 319 55 14
Fax:
(0252) 319 55 26
Website:
www.bodrumbaskimerkezi.com
Email:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
JoomShaper